DOĞAL GAZ AÇMA/KAPAMA
Tarife Sözleşmesi
 
Sözleşme feshi
İkinci sözleşme
Tarife sözleşmesi
Geçici gaz kapama

 

 

 

Doğalgaz kullanan abonenin, daire içi tesisatında değişiklik yapması, (kapasite artırımı, sayaç değişimi, mutfaktan kombiye veya mutfak+sıcak suya dönüşüm, mekan genişletme v.s.) durumunda yapılacak sözleşmedir.

İkinci Sözleşme veya Tarife Sözleşmenizi yaptıktan sonra; tesisatınızın dönüşümünü yapan Sertifikalı Firma gaz açılışı için randevu alır. Randevu günü KARGAZ yetkili mühendisi, sertifikalı firma mühendisi ile dairenize gelerek tesisatınızın uygunluğunu kontrol eder.

Tesisatınızın KARGAZ Teknik Şartnamesi'ne uygun olması durumunda gaz açma işleminiz yapılır ve “DOĞALGAZ UYGUNLUK BELGESİ” düzenlenerek bir nüshası size teslim edilir.

Tesisatınızın KARGAZ Teknik Şartnamesi'ne uygun olmaması durumunda sizin ve çevrenizin güvenliği ve sağlığı için gaz açma işleminiz kesinlikle yapılmaz. KARGAZ tarafından “DOĞALGAZ UYGUNLUK BELGESİ” verilmeden hiçbir şekilde gaz kullanılamaz.

DİKKAT : Değişiklik yapılan tesisatlarda Tarife Sözleşme yapılmaması durumunda Kaçak veya Usulsüz Doğalgaz Kullanım cezası uygulanmaktadır.