HABERLER
 
Yapım Hizmetleri
  Kars Şehri Mevcut Doğal Gaz Hatları
  Sarıkamış Şehri Mevcut Doğal Gaz Hatları
  Selim Şehri Mevcut Doğal Gaz Hatları
  Göle Şehri Mevcut Doğal Gaz Hatları
Serifika Sahibi Firmaların Çalışma Prosedürü
  Serifika Sahibi Firmaların listesine buradan ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Turgay Kalemci Group bünyesinde kurulan Kargaz Kars Ardahan Doğal Gaz Dağıtım Pazarlama Taahhüt Sanayi ve Tic. Ltd. Şti., 20.01.2006 tarihinde Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu’nun yapmış olduğu Kars, Ardahan ve Sarıkamış Doğalgaz Dağıtım Lisansı İhalesini, 0,279 Cent/kWh BHAB karşılığında alarak, Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu’nun 06.07.2006 tarih ve 817-1 sayılı kurul kararı ile şirketimiz, lisans sınırları içerisinde doğal gaz dağıtım faaliyeti yapmaya yetkilendirilmiştir.

Şirketimiz, Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu'undan aldığı bu lisans kapsamında 01.05.2013 tarihi itibari ile 2013 yılı yatırımlarına Ardahan şehrinde başlamıştır.

Kars ve Sarıkamış şehirlerinde yatırım yapılan cadde ve sokakların Google Eart görüntüleri ile Ardahan şehrinde 2013 yılı yatırımlarında doğal gaz hattı çekilecek cadde ve sokakları Google Eart görüntülerini yandaki linklerden görebilirsiniz.

Linkleri açabilmeniz için bilgisayarınızda google eart yüklü olması gereklidir. Yüklü değil ise buraya tıklayarak google eartı indirebilirsiniz.